אבן הולדת חודש אפריל יהלום

חזרה לבלוג

אלה שהתמזל מזלם להוולד בחודש אפריל – זכו באבן היקרה ביותר כאבן ההולדת שלהם. בחודש זה – היהלום הוא הלכה למעשה חברה הטוב ביותר של האישה (או הגבר).

בהמשך – תוכלו לקרוא יותר אודות האבן החן המהממת מכולן.

יהלום – Diamond

סקירה כללית

אחת מ-12 אבני החושן. האבן של שבט זבולון.
מקור השם הלועזי הוא במילה יוונית עתיקה שפירושה "בלתי מנוצח", קשור לקשיות האבן.
בעקבות הכתבות הרבות אותם אנו מעלים, אתם בטח כבר מודעים לקשיותו יוצאת הדופן של היהלום. למען האמת – זו אבן החן הקשיחה ביותר, ועשויה מיסוד אחד בלבד – פחמן.
המבנה שלה הופך אותה לחזקה לפחות פי 58 מכל דבר אחר בטבע, וניתן לחתוך אותה אך ורק בעזרת יהלום אחר.
בעוד היהלום הפך לשם נרדף להצעת נישואין ואירוסין בכל העולם, היא גם האבן המושלמת לכאלה המחפשים משהו שיתאים לשימוש יומיומי כמו גם לאירועים מיוחדים – גם יחד.
היהלומים מגיחים מבטן האדמה במספר צבעים, החל מחסר צבע לחלוטין (יהלומים לבנים) ועד צהוב, אדום, וורוד, כחול וירוק, בעזות צבע משתנה מקלה מאוד (FAINT) ועד לצב עז (VIVID). במאמר כולל ניתן לומר כי ככל שהצבע עז יותר – כך ערך האבן גבוהה יותר.
יהלומים צבעוניים בגוון עז הינם נדירים מאוד ולכן לרוב יתומחרו יקר יותר משמעותית מיהלומים חסרי צבע (צבע לבן) באותו הגודל. ליהלומים אלה ניתנה ההגדרה "פנסי קולור Fancy color". הדרישה ליהלומים הצבעוניים גבוהה מאוד, ועל כן לפעמים מטמיעים צבע מלאכותית ביהלומים. פעולה זו מתבצעת במעבדות מיוחדות, ולאחר התהליך היהלומים נחשבים כ"יהלומים מושבחי צבע", "יהלומים מטופלי צבע" או באנגלית "color treated diamonds".
מאפייניו הפיזיקלים המיוחדים של היהלום מעניקים לו את הנצנוץ (ה"אש" או ה"חיים") החזקים ביותר מכל אבני החן, כאשר הוא נלטש לפרופורציות הנכונות ובמקצועיות (מידע אודות מאפיינים אלה ניתן למצוא בכתבה כיצד נקבע מחירו של יהלום ).

סגולות אנרגטיות: (מקור- סוד הגביש, שני תודר)

" משדרת עוצמה המעניקה שמחה ואושר, מחזקת אומץ לב, כח רצון, הישרדות, מוטיבציה ועמידה באתגרים. עשויה להביא להעצמת רגשות וכתוצאה לתחושת טלטלות ושינויים במצב הרוח, שמובילים לשחרור. מחזקת תחושת יופי פנימי וזוהר, להבעה עצמית ברורה ורהוטה".
בשורה החתונה – אם בין אם מה שחיפשת הוא מקסימום נצנוץ ובין אם סגולות אנרגטיות מעצימות ביותר – יהלום הוא האבן עבורך.

 

אצלנו בשקד כהן – מעצבי תכשיטי יהלומים, ניתן למצוא את היהלום על מגוון צבעיו, צורותיו, ואיכויותיו, כמו גם יהלומים מגודלים (יהלומי מעבדה או בשם השגור "יהלומים סינטטיים"), יהלומים מטופלים, ובעצם כל ווריאציה שתיתן לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם. יהלומים ניתן לשבץ בכל תכשיט או אף בשעונים, בהתאם לרצונכם ובהתאם לגודל המתאים. עם היהלום ניתן ליצור טבעות מהממות, עגילים שקשה לפספס וכמובן תליונים שיתפסו כל עין למרחוק. למען האמת – כל תכשיט שתראו אצלנו באתר ניתן לשלב עם יהלומים בגדלים וצבעים שונים (תכשיטים עם יהלומים שחורים למשל הינם טרנד שתפס מאוד חזק בשנה האחרונה בארץ ובעולם)  במקום או בנוסף ליהלומים המוצגים במפרט שבאתר.

 

צרו עימנו קשר טלפוני ישירות, ונשמח להעניק לכם ייעוץ בכל הקשור לתכשיטי יהלומים או אבני חן, עיצוב ייחודי שישלב את אבן החן המושלמת בעבורכם, וכמובן הכוונה לפי התקציב המתאים לכם.

שתפו

חזרה לבלוג
הפריט התווסף לעגלת הקניות שלך:

חכו! לא מצאתם מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם.

שיחת ייעוץ והכוונה טלפונית אישית עם אחד מאיתנו בדרך אליכם.