קונים זהב ישן, תכשיטים ויהלומים במחיר הוגן

קונים תכשיטי זהב ישנים, שבורים או משומשים:
טבעות נישואין, עגילי זהב, תליונים זהב, שרשראות זהב, צמידי זהב ועוד.
קונים יהלומים:
טבעות אירוסין משובצות, עגילי יהלומים, צמידי יהלומים.
מטבעות זהב (סולברין), מטילי זהב, מדליות ממתכות יקרות ועוד.

אנו בשקד כהן קונים זהב ישן, תכשיטי זהב, ויהלומים במזומן.

אנו מזמינים אתכם להגיע למשרדנו בבורסה ליהלומים ברמת גן לקבלת הצעת מחיר באופן דיסקרטי ללא כל התחייבות או עלות מצידכם. בדיקת הזהב לרוב תתבצע במקום, וכולל שקילה, אימות טוהר הזהב (הקראט), ומתן הצעת מחיר לתשלום מזומן לפי מחיר הזהב היומי. אנו מתחייבים לשרות אמין, מקצועי ומהיר. אז אם זרוקים לכם בבית תכשיטי זהב ויהלומים שאינם בשימוש המון זמן, קיבלתם תכשיטים בירושה שאין סיכוי שתענדו אותם ואתם מחפשים קונה זהב ישן במזומן שמשלם מחיר הוגן, צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

* כמובן שאם יש ברשותכם תכשיט בעל ערך סנטימנטלי שקשה לכם להפרד ממנו למרות שאינו בשימוש כבר שנים, אתם מוזמנים אלינו בכדי לחדש אותו, או ליצור ממנו תכשיט חדש שישמש אתכם כל יום.

קניית זהב בשלושה צעדים פשוטים

צרו איתנו קשר טלפוני או בוואטסאפ (0502224332). שלחו תמונות וספרו לנו על התכשיטים. לאחר שנבין מה הצרכים שלכם – התאם איתכם פגישה מסודרת בכדי שנוכל להשקיע בכם את כל תשומת הלב הדרושה לעיניין

בדיקת זהב והצעת מחיר – לרוב נוכל לבדוק את הזהב ממש יחד איתכם. נשקול אותו ותקבלו מאיתנו הצעת מחיר לרכישה בהתאם לשער הזהב בבורסה.

תשלום – החלטתם ששווה לכם? – קבלו מאיתנו את הכסף במזומן או בצ'ק. כמובן שתוכלו לבחור להמיר את התמורה בתכשיט חדש.

האם יש אפשרות שנגיע אליכם?

בוודאי. אבל זה מאוד תלוי במספר גורמים, כמו מיקומכם בארץ וכמות הזהב אותה אתם רוצים למכור.

חשוב לציין – אם אתם מבוגרים, נכים, או בעלי מוגבלות כלשהי אחרת וקשה לכם להגיע אלינו – אנו נצא מגדרנו בכדי לעזור לכם!!

חשוב לדעת:

כאשר אנו קונים מכם תכשיטי זהב ויהלומים – אנו מתייחסים אליהם כחומר גלם.

חשוב לדעת כי מחיר התכשיט בחנות לא טומן בחובו רק את עלויות חומרי הגלם, אלא המון פרמטרים נוספים שנלקחים בחשבון, כמו העיצוב, הייחודיות, העבודה על התכשיט – יציקה, צורפות, שיבוצים, פיניש ועוד (שלעיתים רבות עולה פי כמה מעלויות חומרי הגלם שבתכשיט), עלויות שיווק ופרסום, עלויות תפעול ואחזקה של החנות, עמלות ומשכורות למוכרים ועוד. נוסיף על כך את העובדה כי כחצי ממחיר התכשיט שאתם משלמים עובר ישירות למדינה (מיסים כמו מס הכנסה, מעמ וביטוח לאומי). עוד נוסיף כי עסק מטרתו להרוויח בסופו של יום, וגם שורה זו נכנסת למחיר התכשיט.

כשאנו קונים מכם זהב ישן במזומן – אנו בעצם קונים מכם חומר גלם. נשלם לרוב לפי משקל הזהב ולפי הטוהר שלו (קרט), אותו אנו נבדוק במקום או נשלח לבדיקה מעמיקה במידה ומדובר בתכשיט מורכב. את התכשיטים שאנו קונים מכם – לרוב נעביר להתכה וזיקוק לזהב טהור (זהב פיין), שישמש אותנו בעתיד לייצור תכשיטים חדשים.

החותמת אותה אתם תראו לרוב על תכשיטי זהב (וגם כסף) באה לסמל את טוהר הזהב, היינו את כמות הזהב הטהור המינימלית המצויה בתכשיט. (כנל לגבי תכשיטי כסף).

עצם העובדה כי תכשיט נושא חותמת מסויימת של 14 או 18 קרט לא בהכרח אומר שזהו טוהר הזהב שבו. את טוהר הזהב יש לבדוק בדקדקנות, במיוחד כשמדובר בתכשיט שלא נרכש מחנות מוכרת. ישנם לא מעט בתי עסק המכינים את סגסוגת הזהב בעצמם ולא יוצקים בבתי יציקה מפוקחים, ולא תמיד עושים זאת לפי אמות המידה המקובלות.

כאשר תכשיט נושא חותמת 585 או 14K – משמעות הדבר כי לפחות 58.5% מסגסוגת המתכת הינה זהב טהור.

חותמת 750 או 18K מסמלות טוהר זהב של לפחות 75% בסגסוגת.

אם הנושא מאוד מעניין אתכם – אתם מוזמנים לקרוא עליו בהרחבה רבה יותר בעמוד חותמות וטוהר הזהב.

שקיפות מלאה הינה נר לרגלנו – ותמיד נשמח לשתף אתכם בידע המקצועי שלנו, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את התמורה המלאה עבור הזהב שלכם. לרוב – את בדיקת הזהב נבצע ממש מולכם ואף נסביר לכם את שלבי העבודה ופירוש התוצאות.

אנו יודעים כי שילמתם ממיטב כספכם עבור התכשיטים שלכם. אנו גם יודעים שלעיתים הם בעלי ערך סנטימנטלי רב. אך חשוב שתזכרו כי המחיר ששילמתם בחנות כולל עלויות שקשורות בייצור התכשיט, שיווקו והפצתו, וכשאתם מוכרים תכשיט משומש – התשלום שלנו יהיה אך ורק עבור חומר הגלם (זהב, יהלומים ואבני חן). בתכשיטים המשובצים אבני חן זולות (זרקוניות למשל) לפעמים נאלץ לפרק את האבנים מהתכשיט בכדי להגיע למשקלו האמיתי, ובלא מעט פעמים אף נאלץ להעבירו ניקוי עמוק בכדי להסיר כמויות של שומנים ואבק שנספחו אליו. את הכל נעשה בשקיפות ויחד איתכם.

חכו! לא מצאתם מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם.

שיחת ייעוץ והכוונה טלפונית אישית עם אחד מאיתנו בדרך אליכם.