טבעות בעיצוב אישי

טבעות בעיצוב אישי

כל טבעת שאנו מייצרים הנה טבעת מיוחדת. כל טבעת, אנו מייצרים בהתאם לתקציב שלך ועם היהלום שבחרת. אפשר ללא כל ספק להיות בטוחים שיהלום כזה אין לאף אחד – שהרי לכל יהלום טביעת אצבע משלו, וכל יהלום הנו ייחודי ומיוחד.

עיצוב אישי

יחד עם זאת, ניתן להפוך את המיוחד למיוחד אף יותר: טבעת בעיצוב אישי.
כזאת שיש לך בראש, שאף אחת אחרת עונדת, שלא ראית באף חנות. כזאת שיש לך רק בדמיון או שעפת עליה בסרט שראית או בבוטיק תכשיטים יוקרתי באיטליה. וכל זאת, בגבול התקציב שלך. כן, זה אפשרי!

להגשים חלום

להפוך לך את החלום שלך למציאות מדויקת, מושלמת, בדיוק כפי שרצית ולא בערך:
יש לנו את הכלים והידע המקצועי להכיר בדמיון שלך, להבין את הרצונות ולהכין לך את הטבעת מבלי להכין אותה כלל!! כן. יש לנו תהליך מקצועי, מדויק, טרם הכנת התכשיט ברמה הסופית. אנו עובדים עם תוכנות תלת מימד מתקדמות. תוכנות, אשר מאפשרות לנו לתכנן ולשרטט את הטבעת, ולהראות לך הדמיה תלת מימדית של המוצר הסופי. כן, בדיוק! אנחנו מאפשרים לראות את המוצר הסופי עוד לפני הייצור הסופי. ובכך, מבטיחים דיוק, שלמות, בדיוק פכי שרצית ולא בערך.

הביטחון לקבל מוצר מושלם

הרי כל עוד הטבעת במחשב – ניתן לשנות ולהזיז כל אלמנט בטבעת ולראות איך הטבעת תראה בכל מצב. זה נותן לנו את האפשרות להגשים את חלומך ב-100%. לא בערך. לא ליד. בדיוק! והכל מוחשי כאילו היה לך ביד. שלמות. ואנו, לא נאפשר לך להסתפק בפחות!

רוצה להגשים חלום? צרו קשר עוד היום! 072-392-1660

ליווי צמוד של גמולוג מומחה ולצידו מעצב תכשיטי יוקרה בעלי ניסיון עשיר בהגשמת חלומות.
משלב הרעיון, שרטוט הסקיצה, הדמיה, ביצוע שינויים (במידת הצורך) ולבסוף לייצור ובחירת היהלום.
והכל כמובן במסגרת התקציב שתקבע לנו מראש.
אנו מבטיחים לך את התמורה הטובה ביותר לכספך – זו לא הבטחה… זו התחייבות!!

חכו! לא מצאתם מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם.

שיחת ייעוץ והכוונה טלפונית אישית עם אחד מאיתנו בדרך אליכם.