נעים להכיר!

שקד כהן – הוקמה ע”י שאולי שקד ו-פיני כהן, לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום היהלומים והתכשיטים, תוך הבנה שניתן לתת ללקוח מוצר סופי שבאמת יתאים לצרכיו ותקציבו, ולא מוצר מדף שיתאים רק בערך ויהווה פשרה כלשהי.
הרציונל שלנו הינו פשוט. אין לנו כמעט בכלל מלאי תכשיטים מוכן מראש. אין לנו אנשי מכירות שיגרמו לכם לקנות את מה שאנו רוצים למכור בלבד.
מה שיש לנו שווה הרבה יותר. יש לנו משרד יהלומים בבורסה ליהלומים, מה שמבטיח לכם הלקוחות יהלומים מיד ראשונה, ללא פערי תיווך כלל, ויש לנו קולקציה של מעל 2100 עיצובים של טבעות, תליונים, צמידים וכל תכשיט יהלומים אחר שאתם יכולים לחשוב עליו. הסיכוי שלא תמצאו עיצוב שתאהבו כמעט אינו קיים.
תהליך הקניה אצלנו הינו ייחודי והפוך מכל חנות אחרת שבה נתקלתם. עוד לפני הקניה תשבו לפגישת ייעוץ עם גמולוג מומחה, שיבין מה התכשיט שאתם מחפשים, ייתן לכם הסבר מקיף מאוד על היהלומים בכלל ועל האלמנטים המשפיעים על מחירם, יבין מכם האם תרצו תכשיט מיוחד בעיצוב אישי שייוצר בשבילכם במיוחד ע”י המעצב שלנו בשיתוף פעולה מלא של תכנונו או באם תרצו תכשיט מהמם ממגוון קולקציות התכשיטים שראיתם בקטלוג שלנו. נבצע יחדיו הערכה תקציבית של הסכום אותו תרצו להשקיע בתכשיט, ולפיו נספק לכם מספר אלטרנטיבות לגודל ואיכות של יהלומים או אבני חן אחרות שיכולים להתאים, תוך הסבר מקיף על יתרונות וחסרונות של כל יהלום בהשוואה לאחר. אנו מרכיבים את כל מרכיבי התכשיט יחד איתכם!
בשורה התחתונה – אצלנו כל לקוח ותכשיט מקבל יחס אישי, והינו עולם בפני עצמו. חיסכון בעלויות שלנו משוקף ישירות אליכם הלקוחות, משמע – אתם מקבלים מקסימום תכשיט במינימום כסף.

היהלומים

אנו עוסקים בכל סוגי היהלומים ואבני חן. לא נאמר לכם לא לגעת ביהלומים מגודלים, יהלומים מטופלים או כל סוג אחר של אבני חן. לכל אבן יש עלות רלוונטית לה. וברגע שיש שקיפות מלאה של מה אתם כלקוחות משלמים עליו – אזי הכל הופך להיות רלוונטי ונתון לשיקולכם בלבד. לא מן הנמנע שדווקא נמליץ כן לרכוש אבן מטופלת או מגודלת, באם התמורה למחיר למול הנראות הסופית הינה המשתלמת ביותר. אנו מייעצים – אתם מחליטים.

התכשיטים

אנו מייצרים את התכשיטים בעצמנו, ואוהבים את זה. לכן גם עושים זאת הכי טוב, תוך כדי גילוי גמישות מלאה בעיצובים ושינויים, ובהתחייבות שנספק עבורכם מוצר שיגרום לכם לשמוט לסת. כל יהלום או אבן חן שיוצע לכם ייבחן בקפידה ויבחר רק בתנאי שיראה מנצנץ ומרהיב בתוך התכשיט.

עם כל תכשיט שתקנו, תקבלו:

לא. זו לא טעות… זו התחייבות!

שירות חינם לכל החיים. כך שגם אם בעוד 5 שנים תרצו לשנות מידה או לבצע ניקוי וחידוש יסודי לתכשיט – נבצע זאת עבורכם בשמחה, ובחינם!

אחרי שהכרתם אותנו

אנו נשמח להכיר גם אתכם – גם אם אתם עדיין לא בשלים לקניה.
הקפה תמיד על האש, ונשמח לייעץ לכם ולתת את דעתנו מניסיוננו רב השנים בין אם תקנו ובין אם לאו.

משרדנו ממוקם בלב ליבה של בורסת היהלומים, ז׳בוטינסקי 1 רמת גן, הבורסה ליהלומים, מגדל מכבי, קומה 19

חכו! לא מצאתם מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם.

שיחת ייעוץ והכוונה טלפונית אישית עם אחד מאיתנו בדרך אליכם.